Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

 

Jako pośrednik w obrocie nieruchomościami zajmuje się sprzedażą, kupnem, oraz wynajmem nieruchomości. Jeżeli nie masz pojęcia jak zabrać się za sprzedaż twojej nieruchomości – mieszkania, domu, lokalu, działki, zajmę się wszystkim za Ciebie. Przygotuję opis twojej nieruchomości, ogłoszę sprzedaż w lokalnych mediach oraz internecie, przedstawię ofertę moim poszukującym klientom.

Natomiast jeżeli marzysz o nowym kącie, w postaci apartamentu lub domu, poszukam w interesującej Cię lokalizacji nieruchomości, która spełni twoje oczekiwania. Pomogę Ci także przy wynajmie.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy doświadczonego pośrednika w obrocie nieruchomościami ?

O nic nie musisz się martwić, przygotuję za Ciebie umowy przedwstępne, opisy nieruchomości, powiadomię o liście niezbędnych dokumentów przy sprzedaży i kupnie nieruchomości, sprawdzę dokumenty obiektu, doradzę swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie nieruchomości.

Dlaczego ja ?

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami sprawia mi wiele przyjemność, staram się wykonywać swoje obowiązki sumiennie i rzetelnie. Praca daje mi wiele satysfakcji i zadowolenia z tego co robię.