O firmie

Agencja nieruchomości oraz Deweloper

Jako firma P.H.U BARTOSZ Maciej i Monika Bartosz od kilku lat zajmujemy się budownictwem mieszkaniowym, głównie na terenie Żagania oraz sąsiadujących miejscowości. Aktualnie działających pod nazwą PHU BARTOSZ Maciej Bartosz. Do zrealizowanych projektów zaliczymy liczne zabudowy mieszkaniowe jednorodzinne, bliźniacze, wielorodzinne oraz usługowe. Firma stale się rozwija, co świadczy o zdobytym zaufaniu naszych klientów i ich rekomendacji kolejnym klientom.  Ciągle planowane są nowe przedsięwzięcia, takie jak apartamentowce mieszkalno- usługowe oraz lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej, oraz wielomieszkaniowej, głownie na terenie Żagania. Doświadczenie, profesjonalizm oraz otwartość sprawiły, że chętnych na zakup kolejnych nieruchomości przybywa, co świadczy o rosnącym zaufaniu do Inwestorów.

Zajmujemy się także lokalnym budownictwem biorąc udział w tworzeniu rynku pierwotnego. Posiadamy w swojej ofercie domy jednorodzinne, zabudowy bliźniacze, oraz zabudowy wielorodzinne, wszystkie „na miarę potrzeb” naszych klientów. Jesteśmy otwarci na potrzeby i możliwości Naszych klientów, dlatego każdą ofertę jesteśmy w stanie dopasować do możliwości ekonomicznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

7+

Lata w branży

150+

Sprzedanych domów

50+

Zadowolonych klientów

Agencja nieruchomości oraz Deweloper

Skontaktuj się

Zapraszam do kontaktu, zarówno w celu nawiązania współpracy, złożenia zapytania w sprawie nieruchomości oraz wszelkich pytań dotyczących branży.